گریتینگ ایران درین گریتینگ ایران درین .

گریتینگ ایران درین

گریتینگ و کفشور چیست

در مقاله گریتینگ توضیحاتی کامل و جامع در خصوص این محصول و کاربردهای آن برای شما ارائه نمودیم. همانطور که گفتیم گریتینگ نوعی شبکه ی فولادی یا فایبرگلاس بود که همانند یک شبکه توری عمل می کرد. شبکه ای متشکل از عناصر فلزی که به صورت طولی و عرضی در کنار هم قرار گرفته بودند. در واقع گریتینگ، همان صفحات مشبک فلزی است که از تسمه یا میلگرد تولید می شوند. این فلز مشبک به شکل شبکه هایی با فاصله برابر کنار هم قرار گرفته اند و انواع مختلفی دارند. محصولات گریتینگ در انواع مختلف فلزی، فایبرگلاس و گالوانیزه و کامپوزیت بیشترین کاربرد را در صنایع دارند. یکی از انواع گریتینگ نوع گالوانیزه آن می باشد.
زمانیکه گریتینگ را با گالوانیزه گرم می پوشانند و به این وسیله مقاومت آن را افزایش می دهند و زیبایی ظاهری خاصی به آن می بخشند در نهایت گریتینگ گالوانیزه ایجاد می شود. گالوانیزه گرم روشی متداول برای مقاوم نمودن گریتینگ در برابر رطوبت محیطی و خوردگی آن است. این محصول برای محافظت از گریتینگ در برابر عواملی چون رطوبت، شرایط محیطی و …. به کار می رود. این گریتینگ و گریتینگ فلزی به دلیل قیمت مناسبی که دارند مورد توجه بیشتری قرار گرفتند و پرطرفدارترین محصولات می باشند.

پیش از هرچیز لازم است به پاسخ این سوال که چرا از کفشور و کفشور استیل استفاده می کنیم؟ چه ویژگی ای کفشورهای استیل را برتری می بخشد و این انگیزه را به وجود می آورد که در محیط های آبریز به جای کفشورهای دیگر از کفشور استیل استفاده شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت : این کفشور یکی از مقاوم ترین انواع کفشورها است و با استفاده از آن کسی دیگر نگران فرسایش ناشی از شوینده های اسیدی نیست. این کف شوی همچنین زیبایی ظاهری برتری نسبت به انواع دیگر کفشورها دارد و دلپذیری خاصی به محیط می بخشد. از مزایای دیگر کفشورهای استیل می توان به رسوب نگرفتن و عمر طولانی آن ها نیز اشاره نمود.


منبع : گریتینگ ایران درین


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۹:۴۶ توسط:کیانی موضوع: نظرات (0)